Death Note Tüm Bölümler Tek Platformda

Death Note Tüm Bölümler Tek Platformda

Death Note, bir insanın eline istediği herkesi istediği gibi kılını kıpırdatmadan öldürebilme gücü geçerse, ne olabileceğine dair muhteşem bir eserdir. Çünkü anime serisine adını da veren Death Note isimli bu deftere adı yazılan herkes, belirtilen ölüm şekline uygun olarak anında ölmektedir. Böyle bir güce sahip olunması dünyada insanlık için tüm dengeleri yerinden oynatabilme potansiyeli taşır. İşte Death Note anime serisi izleyicisine tam olarak bunu sunuyor. Son derece uç noktalarda düşüncelere sahip olan bir gencin böyle bir güce sahip olmasının dünyadaki etkilerini başarılı bir şekilde gösteriyor. Başkarakter Yagami Light gibi son derece zeki bir insanın eline geçen Death Note ile dünyada yaptıklarının etkisi izleyici açısından da çeşitli sorgulamalara teşvik ediyor. İnternette Death Note izle ile tüm dünyada büyük ilgi gören bu anime serisi online olarak izlenebiliyor.

Death Note Anime Konusu

Death Note anime serisinde Ölüm Defteri adı verilen gökten gelen bir defter ile Yagami Light isimli zeki bir gencin bir araya gelmesinin oluşturduğu sonuçlar anlatılıyor. Yagami Light, lise düzeyinde eğitim görmesine rağmen yaşıtlarının çok ötesinde bir yaşam görüşüne sahiptir. Hayat sorgulamaları içerisinde olan oldukça yüksek zekaya sahip olan Yagami Light, böyle bir güce sahip olan Death Note’ yi tesadüf eseri bulur. İlk başlarda inanmak istemese de yaptığı denemelerinin gerçekleştiğini görmesi üzerine dünya üzerinde yeniden şekilleniş için planlar yapmaya başlar. Ancak adını deftere yazdığı önemli isimlerin ani ölümleri Interpol’ ü harekete geçirir. Ancak evde otururken deftere isimler yazarak, insanları öldüren bir kişiyi bulabilmeleri neredeyse imkansızdır. Bu konularda deneyimi olduğu belirtilen “L” karakteri ise bu aşamada devreye girer. Yagami Light kendisi gibi son derece zeki olan L ile son derece ciddi zeka kapışmasına girişir. Bu muhteşem zeka düellolarına sahne olan tüm Death Note bölümlerini internette Death Note izle sayesinde izlemek ücretsizdir.

Death Note serisinde Yagami Light ile L arasında gerçekleşen zeka üzerine kurgulanmış muhteşem düellolar izleyicinin her iki tarafın görüşü açısından sorgulamalara girmesine neden oluyor. Anime izle platformunda Death Note’ nin tüm bölümlerini izleyerek, hangi tarafın haklı olduğuna kendi görüşünüzle katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM