En İyi Antivirüs Programı

En İyi Antivirüs Programı

Güvenlik tehditleri, web siteleri, e-posta, anlık mesajlaşma ve sosyal medya da dahil olmak üzere birçok cepheden kaynaklanmaktadır. Ve korumaya ihtiyaç duyan sadece PC’niz değil. Tabletlerde ve akıllı telefonlarda çalışan Android işletim sistemi, kötü amaçlı yazılım üreticileri için en hızlı büyüyen hedeftir.

 

İnsanlar masaüstü PC ve dizüstü bilgisayarın yerini almak için tabletlere ve akıllı telefonlara giderek daha fazla yöneldikçe, kötü amaçlı yazılım üreticileri, yalnızca ana bilgisayarlarda bulunan hassas kişisel bilgileri giderek daha fazla tutan mobil platformlardan yararlanıyor.

 

Tam güvenlik paketi, tüm bu tehditlerin üstesinden gelmek için masaüstü ve mobil koruma sağlayan araçları bir araya getirir. Veya masaüstü ve mobil cihazlarınız için farklı sağlayıcılarla gidebilirsiniz.

 

En İyi Antivirüs Programı

 

Bazı yazılım üreticileri bilgisayarınızı, mobil cihazınızı ve tabletinizi korumak için bir güvenlik paketi oluşturmak üzere birden fazla ürünü bir araya getirir. Bu, güncellemeleri ve şifreleri izlemeyi çok daha kolay hale getirebilir. En iyi antivirüs programı bazı özelliklere sahip olmalıdır ve sahiptir de.

 

Bir virüsten koruma güvenlik paketi, tüm bileşenlerini, farklı üreticilerin ayrı programlarını çalıştırırken karşılaşabileceğiniz çakışmalar olmadan birlikte çalışmasını sağlayan, yönetimi kolay tek bir pakette tamamlar. Ayrıca destek için merkezi bir yer sağlar. Çoğu paketin temel bileşenleri virüsten koruma, antispam, antispyware ve güvenlik duvarı içerir, ancak güvenli parola depolama, başlatma yönetimi, kimlik avı önleme ve ebeveyn denetimleri gibi araçlar içerebilir ve hatta verilerinizi bağlı bir sabit sürücüye yedekleyebilir veya internet üzerinden. Bazı süitler, akıllı telefon gibi mobil cihazlar aracılığıyla çevrimiçi dosyalara erişime de izin verir.

 

Güvenlik yazılımı hakkında başka nelere ihtiyacınız var?

 

 

Pek çok büyük şirket Mac için bir güvenlik ürünü (OS X ve macOS) yapar, ancak PC’nin benzer özelliklerine sahip olmayabilir. Bazı durumlarda yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma amaçlıdır veya ebeveyn denetimleri, etkin güvenlik duvarı ve sistem tuneri gibi özelliklere sahip değildir. Bu nedenle, Mac programının özelliklerini dikkatlice kontrol edin. Bir Mac ürününün koruma performansının, aynı şirketten olsa bile, bir Windows ürününün performansına uymayabileceğini unutmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM