İYİ Parti Merkezefendi’den ziyaret

İYİ Parti Merkezefendi’den ziyaret

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazateciler Günü nedeniyle internet gazetecilerini ziyaret etti. İlçe Başkanı Şule Türkaslan, basının önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “Özür basın bu ülkenin vazgeçilmezidir” dedi.

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Şule Türkaslan ve yönetim kurulu üyeleri Cumhur Malalan, Semih Ural, Fatma İşbir, Selma Polluk ve Gençlik Kolları Başkanı İsa Uslu  ziyaret etti.

Denizlihaber Editörü Metin Eltaş ve Denzilisporhaber Editörü Selami Aydın tarafından ağırlanan İYİ Parti heyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

İlçe Başkanı Şule Türkaslan, parti olarak teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirterek, ülke için yalnızca ellerini değil, tüm vücutlarını taşın altına koyduklarını söyledi.

Özgür basının bir ülke için vazgeçilmez unsur olduğunu ifade eden Türkaslan, “Halkın haber almasını sağlayan basın çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Özellikle son dönemlerde basın üzerinde artan baskının farkındayız. Ancak, basın dik durabilirse halk dik durur. Basın eğilmezse halk eğilmez. Bu anlayışla görevlerini yerine getiren ailesini kutluyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM