Tin: “Heimtextil, 2018 hedefleri için iyi bir gösterge”

Tin: “Heimtextil, 2018 hedefleri için iyi bir gösterge”

Frankfurt’a giderek Heimtex 2018’e katılan Denizlili tekstilcileri ziyaret eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, dev fuarın Türkiye’nin ihracattaki 2018 hedefleri için çok güzel bir gösterge olduğunu söyledi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Almanya’nın Frankfurt şehrinde. Çok sayıda Denizlili tekstilcinin stant açtığı Heimtextil fuarına katılmak için Frankfurt’a giden Tin, ayağının tozuyla fuarı gezip Denizlili işadamlarıyla bir araya geldi.

Beraberinde Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ile birlikte, fuarda stant açan Denizlili tekstilcileri ziyaret eden Tin, hemşerilerinden fuar hakkında bilgi aldı, görüş alış verişinde bulundu.

Heyetle birlikte gezilen stantlarındaki hareketlilik ve yoğun müşteri ilgisine dikkat çeken Tin, hemşerilerinin Heimtextil hakkında olumlu görüşlerinin 2018’in Türkiye için nasıl geçeceği yönünde işaretlere içerdiğine dikkat çekti.

Heimtekstil 2018’in Türkiye’nin ihracat hedefleri konusunda çok güzel bir gösterge olduğunu söyleyen Tin, iş dünyasının da aynı görüşleri fuar gezisi sırasında kendisine ilettiğini aktardı.

Tin, 2018’in işaretlerini 2017’inin son çeyreğindeki olumlu gelişmelerle gördüklerini de belirtirken, Denizli’nin Ekonomi Bakanı Zeybekci’nin de destekleriyle iyi bir yıl geçireceğini umut ettiklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM