Kombi Mekanik Arızaları İçin Profesyonel Müdahale

Kombi Mekanik Arızaları İçin Profesyonel Müdahale

Zorlu hava koşullarının en net şekilde kendisini göstermeye başladığı sonbahar aylarından itibaren, en son kış aylarının sona ermesine ve hatta bahar aylarının gelmesine dek, yaşam alanlarındaki en önemli teknolojik cihaz kombiler oluyor. Bir evin hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını en tasarruflu şekilde karşılayabilen ve bunu yaparken de sadece tek bir düğmeyle işlemlerin tamamlanabiliyor olması kombinin, günümüzün en etkili ısıtma cihazları olmasına neden oluyor. Sağladığı avantajları nedeni ile sonbahar ve kış aylarında yoğun performansta kullanılan kombilerde çeşitli sorunlar baş gösterebiliyor.Kurtköy Vaillant  Kombi Servisi merkezinde özellikle mekanik temelli kombi arızaları çok sık şekilde görülüyor. Kullanıcıların yoğun kullanım gerçekleştirdikleri ve üzerine bir de yıllık periyodik bakımını yaptırmadıkları kombi cihazlarında çok yüksek olasılıkla mekanik arızalanmalar meydana gelebiliyor.

 

Bir kombide mekanik arıza meydana gelmesi ciddi risk oluşturur. Doğalgaz kaçağı, patlama ve kombinin verimli kullanılamaması gibi etkiler oluşturabilecek mekanik arızalar için ehil kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Tüm mekanik kombi arızaları için kombinin dış kapağı sökülür. Bu son derece ciddi bir işlem gerektirdiğinden mutlaka profesyonel Pendik Vaillant Kombi Servisi ekiplerince gerçekleştirilmelidir. Kombinin iç aksamına ulaşan teknik personeller, tüketicinin karşılaştığı şikayet üzerinden hareket ederek, en güncel teknolojiye uyumlu cihazlarla arıza tespit kontrolleri gerçekleştirir. Bu şekilde kısa sürede arızanın hangi mekanik aksamdan kaynaklı olduğunu tespit ederek, gerekli müdahaleleri yerinde gerçekleştirmeye başlar.

 

Uzman Maltepe Vaillant Kombi Servisi personelleri, cihazın mekanik parçasındaki arızalarda hızlı ve pratik çözüm sağlamak üzere öncelikle onarım denemelerinde bulunur. Ancak mekanik parçadaki arıza ciddi boyuttaysa ya da onarımla çözülmesine karşın hem güvenli kullanım hem de performans verimliliği açısından şüphe uyandırıyor yerinden sökülür. Teknik personellerin, tam donanımlı gezici servis araçlarında bulunan orijinal yedeği takılır. Bu sayede sorunun kısa ömürlü olarak değil, uzun yıllar dayanıklılık gösterebilecek şekilde hem güvenli hem de kaliteli şekilde çözülebilmesi sağlanmış olur. Üstelik ilgili mekanik parçanın arızasına ilişkin olarak gerçekleştirilen onarım ya da değişim müdahaleleri için 1 yıllık garanti desteği de veriliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM