Tatil Kampı

Tatil Kampı

https://i.hizliresim.com/k9qlvA.jpg

İnsanlar kendilerine aktivite oluşturmak ya da çocukları için boş zamanlarını değerlendirmeleri için yüzme kursu seçeneklerini değerlendirmeye başlamaktadırlar. Aquakamp firması uzun yıllardır verdiği hizmetleri ile sizlere çeşitli kamp hizmetleri, yaz okulu etkinlikleri, çeşitli spor kursları alanında hizmet veriyorlar. Online kayıt kolaylığı ile sizi istediğiniz kurs programın kayıt ediyorlar ve bir an önce kursa başlamanızı sağlıyorlar. Yüzme bilmeyenlere özel yüzme dersi veriyorlar ve iyi bir yüzücü olmanızı sağlıyorlar. Deneyimli hocaları ile güvenilir ve ekonomik hizmet sunuyorlar.

Kamp Hizmetleri

Özellikle yaz kampı hizmetlerini internet siteleri üzerinden yurt içi ve yurt dışı programları yaparak öğrencilere, gençlere en iyi hizmeti sunuyorlar. Yaz kampları için hazırlanan programlara 09 ile 17 yaş aralığında bulunan öğrencileri kabul ediyorlar. Kamp hizmetlerinde müşterilerinin konaklamalarını bungalov evlerinde sağlıyorlar ve etkinlik türü olarak, yüzme, binicilik, okçuluk, basketbol, restoran, atların bakımı gibi çok fazla etkinlik seçeneklerini gerçekleştiriyorlar. Kamp sürelerini 15 gün olarak belirliyor ve iki dönem olarak uyguluyorlar. Kampa kayıt yaptırabilmeniz için web sitelerinin online kayıt bölümünden kayıt yaparak hizmet veriyorlar.

Aktiviteler

Vermiş oldukları hizmetler sadece öğrencileri kapsamıyor. Aynı zamanda gençlik kampı hizmeti de veriyorlar. Arkadaşlarınız ile bir kamp programı yapmak istiyorsanız aquakamp.com sitesini ziyaret edebilir ve çeşitli kamp seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Sitenin online kayıt bölümünden kaydınızı oluşturarak aktivite türlerini seçebilirsiniz. Sundukları aktiviteler arasında, su sporları, dalış eğitimi, sörf, banana, ringo, kano, binicilik eğitimi, paintball oyunları, yüksek ip parkurları gibi etkinlikleri vardır. Sizlerin daha iyi eğlenebilmesi için aktivitelerini gece aktiviteleri ve gündüz aktiviteleri olarak iki grupta sunuyorlar. Gündüz aktiviteleri genellikle su sporları olurken, gece aktiviteleri, kamp ateşi, çadır kurma, tiyatro, karaoke gibi etkinlikler olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM