Türkiye İş Bankası Kredi Hızlı Başvuru Yolları

Türkiye İş Bankası Kredi Hızlı Başvuru Yolları

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında bulunan Türkiye İş Bankası, yıllardır müşterilerine ve yeni başvuruda bulunan tüketiciye Kredi, Kredi diğer bankacılık hizmetlerine ilişkin yüksek performansta hizmet akışını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye’de şube olarak en yaygın ağa sahip olan bir banka kuruluşu olarak faaliyetlerini yıllardır sürdüren Türkiye İş Bankası, kredi başvurusu üzerine sadece şubelerinden değil teknolojiden de aldığı destek sayesinde birçok farklı kanaldan tüketicilere imkan sunuyor. Kredi kapsamında özelliklede kamu çalışanları ve maaş anlaşmalı müşterilerine daha düşük faiz oranları uygulamaktadır.

İŞ BANKASI TELEFON İLE KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası telefon ile kredi başvurusu yaparak talebinizi oluşturabilirsiniz. Türkiye İş Bankasına ait 0850 724 0 72 numaralı destek hattını arayarak burada karşınıza çıkacak olan operatör doğrultusunda kredi başvuru menüsüne girip talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Adınıza kayıtlı olan GSM numaranız ile yapacağınız başvuru nezdinde tarafınıza kısa mesajla olumlu veya olumsuz yanıt gelecektir. Onay aldığınızda herhangi bir pürüz olmaksızın bankaya ait herhangi bir şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası SMS ile kredi başvurusu da oldukça basit bir biçimde işlemektedir. Yine kendinize ait GSM numarasından kısa mesaj göndererek kolay kredi başvurusu işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Nakit “boşluk” TC kimlik numaranız “boşluk” istenilen kredi miktarı “boşluk” aylık gelirinizi yazarak 4402’e kısa mesaj yoluyla göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En geç 5 dakika içerisinde gelecek olan olumlu onay mesajı doğrultusunda size en yakın şubeye giderek kredinizi çekebilirsiniz.

İŞ BANKASI WEB VE MOBİL BANKACILIK KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası internetten kredi başvurusu işlemlerinin dışında akıllı telefon uygulaması olarak müşterilerine sunduğu İş Bankası Mobil Bankacılıksistemi ile de kredi başvuru talebi oluşturmanızı sağlamaktadır. Web üzerinden kredi başvurusu yapmak için www.isbank.com.tr veya mobil bankacılık hizmeti olan “İşcep” uygulamasını kullanarak sadece TC kimlik veya müşteri bilgilerinizle giriş yaparak hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Öte yandan İş Bankası’na ait şubelerden veya ATM’lerden de kredi başvuru talebinizi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM