21 Nisan 2019 - Pazar
Ana Sayfa / SPOR / U16 Milli Takımı, Yunanistan’ı 4-1 yendi

U16 Milli Takımı, Yunanistan’ı 4-1 yendi

U16 Milli Takımımız, Polonya’nın ev sahipliği yaptığı UEFA U16 Gelişim Turnuvası son maçında Yunanistan’ı 4-1 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 5.dakikada Ömer Faruk Beyaz, 18.dakikada Tuğbey Akgün, 38.dakikada Bartuğ Elmaz ve 50.dakikada Efecan Barlık atarken, Yunanistan’ın tek golünü 77.dakikada Sofoklis Michopoulos kaydetti.
 
Günün diğer maçında Polonya, Kolombiya ile 0-0 berabere kaldı. Bu sonuçların ardından U16 Milli Takımımız, UEFA U16 Gelişim Turnuvası’nı lider olarak tamamladı.

Stat: Stadion Miejski

Hakemler: Lukasz Kuzma, Marcin Adamski, Maciej Klepacki, Lukasz Malaszewski

Türkiye: Ahmet Çağrı Güney (Dk.68 Osman Ertuğrul Çetin), Murat Şenel (Dk.75 Kadir Arslan), Ahmetcan Kaplan (Dk.75 Emin Bayram), Ali Sühan Demirel (Dk.41 Efecan Barlık), Selman Faruk Dibek (Dk.41 Alperen Soysal), Ömer Faruk Beyaz (Dk.55 Eren Taşkın), Ahmet Gülay (Dk.41 Furkan Yaşa), Bartuğ Elmaz (Dk.68 İsmail Zehir), Emre Demir (Dk.68 Eray Sürül), Abdullah Şahindere, Tuğbey Akgün

Yunanistan: Evangelos Karachalios (Dk.62 Athanasios Papadoudis), K. Koulierakis (Dk.70 Christos Zafeiris), Vasileios Kitsakis, Vasileios Oikonomou, Athanasios Gkarnetas, Ioannis Konstantelias (Dk.57 Titos Koutentakis), Angelos Gogouvitis, Christos Kryparakos, Fotios Kitsos (Dk.57 Sofoklis Michopoulos), Emmanouil Tsiokris, Apostolos Christopoulos (Dk.41 Georgios Stamoulis)

U16 Milli Takımı’nın UEFA U16 Gelişim Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyordu:

Kaleciler:
Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Osman Ertuğrul Çetin (Fenerbahçe A.Ş.)

Defans:
Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.), Kadir Arslan(Bursaspor), Murat Şenel (Galatasaray A.Ş.)

Orta Saha: 
Alperen Soysal (Aytemiz Alanyaspor), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Emre Demir (İstikbal Mobilya Kayserispor), Eray Sürül (Vitesse), Eren Taşkın (Kasımpaşa A.Ş), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor)

Forvet:
Ali Sühan Demirel (SC Preussen Münster), Efecan Barlık (Bucaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Maç programı:

Tarih-Saat1. TakımSkor2. TakımStat / Yer
01.04.2019 – 12.00YUNANİSTAN2-1KOLOMBİYASt.Miejski
01.04.2019 – 15.00TÜRKİYE2-0POLONYAStadion Miejski
03.04.2019 – 12.00POLONYA2-1YUNANİSTANSt.Miejski
03.04.2019 – 15.00TÜRKİYE1-1KOLOMBİYAStadion Miejski
05.04.2019 – 12.00TÜRKİYE4-1YUNANİSTANSt.Miejski
05.04.2019 – 12.00POLONYA0-0KOLOMBİYASt.Miejski

Hakkında Yusuf uluoğlu

Bu habere de bakabilirisiniz

Servet Yardımcı, U12 İzmir Cup ödül törenine katıldı

TFF Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Altınordu Kulübü tarafından düzenlenen 6. Uluslararası ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort webmaster forum
mersin escort | eskişehir escort
aydıncık escort akdeniz escort mezitli escort çamlıyayla escort toroslar escort tarsus escort gulnar escort erdemli escort silifke escort mut escort mersin escort
hatay masaj manisa masaj kayseri masaj samsun masaj balıkesir masaj maraş masaj van masaj aydın masaj denizli masaj tekirdağ masaj diyarbakır masaj