Adana’da Bar Sahibi Kadını Üvey Oğlu ve Arkadaşları Öldürmüş

Adana’da Bar Sahibi Kadını Üvey Oğlu ve Arkadaşları Öldürmüş

Adana’da eğlence merkezi işleten bir kadın cinayete kurban gitti. Polis cinayetle alakalı 3 kişiye ulaştı ve göz altına aldı.

Geçitiğimiz ay, her gece işten geldiği saatlerde eve gelmeyen Tuğba Çelik’in yakınları durumdan şüphelenerek polise başvurmuştu. Polis yürüttüğü soruşturma neticesinde, Çelik’in bir cinayte kurban gittiğini bularak, katil zanlısı 3 kişiye ulaştı. Cinayeti işlenen 3 kişi cinayetin ardından delilleri karartmak amacıyla güvenlik kamerası arayarak görüntüleri yok etmeye çalışmış.

Olay Adana’da meydana geldi. Gece çalışan bir işletmenin sahibi olan Çelik, eve geç saatlerde geldiğinden iş yerinden çıkıp eve geldiği sırada kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğramıştı. Gece geç saatlerde meydana gelen olaydan sabah’ın ilk ışıklarına kadar kimse haberdar olmadı. İddiaya göre sabah namazına giden yaşlı bir kişi Çelik’in cesedini yol ortasında yatarken buldu. Yaşlı adamın haber verdiği polis ekipleri derhal olay yerine gelerek Çelik’in öldüğünü tespit etti.

Bir bar işleten Tuğba Çelik, her gece iş yerini kapatıp eve geldiği saatlerde eve gelmedi. Yakınları bu durumdan şüphelenerek polise haber verdi. Olayla ilgili araştırma yapan polisler soruşturmayı derinleştirerek, Çelik’in iş yerini kapattığı ve genelde eve geliş saaatini bilen kişiler üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Derinleştirilen soruşturmada polis, Tuğba Çelik’in nikahsız şekilde yaşadığı erkek arkadaşı Nurettin Oğuz’un oğlu Mazlum Oğuz’a ulaştı. Polisin belirlemelerine göre son zamanlarda Çelik ile Oğuz sürekli tartışma halindeydi. Oğuz’un Çelikten devamlı para istemesi ve Çelik’in vermek istemeyişi nedeniyle ikilinin arası iyi değildi.

Bu bilgiler ışığında hareket eden polis ekipleri, Mazlum Oğuz ile olay gecesi beraber oldukları öğrenilen, Hamza Işık ve Müslim Sönmez’i de gözaltına alarak ifadelerini aldı. Hamza Işık yapılan sorgulamada Tuğba Çelik’i öldürdüğünü kabul etti. Ayrıca sorguda olayın detaylarını da anlatan Işık, Tuğba Çelik’in üvey oğlu Mazlum Oğuz’un cinayetin azmettiricisi olduğunu itiraf etti. Olay gecesi ikilinin yanında bulunan diğer zanlı Müslim Sönmez ise çevrede kimsenin olmadığından emin olmak için gözcülük yapmış.

Zanlılar cinayeti işledikten sonra delillerin karartılması için çevrede güvenlik kamerası aramış. Görüntüleri yok ederek arkalarında iz bırakmamayı amaçlayan zanlılar, akıllarınca her şeyi düşünmelerine rağmen güvenlik kameraları görüntülerine yakalanmaktan kurtulamadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM