Alibeyköy Sabaha Alevlerle Uyandı

Alibeyköy Sabaha Alevlerle Uyandı

İstanbul Alibeyköy’de sabah saatlerinde çıkan yangın semt halkını korkuttu.

İstanbul Alibeyköy’de sabahın ilk ışıklarıyla çıkan yangın semt halkını korkuttu. Pazar sabahı olması nedeniyle insanların büyük çoğunluğu uykuda olduğu saatlerde çıkan yangınla semt halkı gözlerini alevlerle açtı.

Olay, saat 06.30 sıralarında Eyüp Alibeyköy Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan bir depoda meydana geldi. Beyaz eşyalarla dolu bir depada çıkan yangının sebebini belirlemek üzere uzmanlar halen çalışıyor. Sabahın ilk ışıklarıyla gözlerini alevlerle açan vatandaşlar ilk anın şokunu atlattıktan sonra, itfaiye ekiplerini durumdan haberdar etti. Derhal olay yerine intikal eden itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Ancak alevler depoyu baştan aşağıya sarmıştı. Olay yerine gelen ekiplerin yetersiz kalması üzerine çevre ilçelerden de takviye itfaiye ekipleri istendi.

Depoda bulunan beyaz eşyaların cayır cayır yanmasıyla çıkan kap kara dumanlar, Neredeyse İstanbu’un her yerinden görülebilecek düzeye gelirken Alibeyköy semaları ise karalara büründü. Git gide büyüyen yangın takviye itfaiye ekiplerinin de olay yerine intikal etmesiyle 2 buçuk saat süren hummalı bir çalışmayla ancak söndürülebildi.

Çok sayıda itfaiye ekibinin 2 buçuk saatlik hummalı bir çalışmanın ardından ancak söndürebildiği yangında tek teselli can kaybı olmaması, mal kaybı ise büyük.

İtfaiye ekipleri ve uzmanla ise yangının çıkış nedenini bulmak adına halen çalışıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM