Başkan Zolan, oyunu kullandı

Başkan Zolan, oyunu kullandı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman, oyunu eşi Berrin Zolan ve kızı Ceyda Zolan ile birlikte kullandı. Kampanya sürecinde, Denizli’de partiler ve adayların sevgi ve saygı çerçevesinde çalışmalarını yaptığını kaydeden Başkan Zolan, “Son sözü millet söyleyecek” dedi.

“Son sözü millet söyleyecek”

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oy verme işlemi Denizli’de de yoğun bir katılımla başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, oyunu eşi Berrin Zolan ve kızı Ceyda Zolan ile birlikte Gerzele Mahallesi’ndeki Hayırseverler Ortaokulu’nda 2105 numaralı sandıkta kullandı. Okula, yeni makam aracı Türkiye’nin seri üretim ilk yerli ve milli otomobili TOGG ile gelen Başkan Zolan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Zolan vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Burada hemşehrileriyle bir süre sohbet eden Zolan ailesi, oy kullanmaya gelenlerin yoğun olması nedeniyle kuyruğa girerek bir süre sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Daha sonra sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Zolan, oyunu kullanmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Milletmiz ne derse o”

Başkan Zolan burada yaptığı açıklamada, vatandaşların demokrasinin vazgeçilmezi olan seçme ve seçilme haklarını kullandığını belirterek, “Geleceğimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Seçim kampanya sürecinin kısa olmasına rğmen her parti ve adayın güzel bir ortamda kendisini anlattığını kaydeden Başkan Zolan, sürecin demokrasi şöleni şeklinde yaşandığını belirterek, “Özellikle şehrimizde bir sıkıntı yaşanmadan partiler ve adaylar sevgi ve saygı çerçevesinde çalışmalarını gerçekleştirdi. Son sözü millet söyleyecek. Milletmiz ne derse o. Milli irade, 5 yıl ülkemize hizmet edecek Cumhurbaşkanımızı ve milletvekillerimizi seçecek. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM