Başkent’te Alışveriş Merkezinde Bir Gencin Cesedi Bulundu

Başkent’te Alışveriş Merkezinde Bir Gencin Cesedi Bulundu

Ankara’da bulunan bir alışveriş merkezinde bulunan bir kafede sabah iş yerine gelen iş yeri sahibi büyük bir şokla karşılaştı.

Başkent sabah saatlerinde şok bir habere ev sahipliği yaptı. Ünlü bir alışveriş merkezinde üst katta bulunan bir kafede bir gencin cansız bedeni bulundu.

Olay Başkent’te bulunan ve herkes tarafından bilinen AnkaMall alış veriş merkezinde yaşandı. Sabah iş yerini açmak üzere gelen iş yeri sahibi, bir kişinin yerde yattığını gördü.Olay yerine hemen polis çağıran iş sahibi ve polisler yerde yatan kişinin ölmüş olduğunu fark ettiler. Savcı durumdan haberdar edildi.

Savcının durumdan haberdar edilmesi üzerine olay yerine intikal eden savcı, bir takım incelemelerde bulundu. İncelemeler sonucu yaşamını yitiren kişinin kafe çalışanı olan 28 yaşında bir kişi olduğu belirlendi.

Gencin cansız bedeni incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, gencin kimlik bilgileri paylaşılmadı. Ölüm nedeni ise yapılacak inceleme sonucunda belli olacak. Gencin iş yeri kapanmadan önce mi öldüğü, öyleyse nasıl fark edilmediği , değil ise iş yeri kapandıktan sonra oraya nasıl ve neden girdiği gibi hususlar ise merak konusu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM