Burak Yılmaz Kaza Yapıp Olay Yerinden Kaçtı İddiası

Burak Yılmaz Kaza Yapıp Olay Yerinden Kaçtı İddiası

Sabah saatlerinde İstanbul’da yaşanan bir kazadan sonra ortaya şok bir olay atıldı. Kaza yapan Otomobilin sürücüsünün Burak Yılmaz olduğu ve kazadan sonra olay yerinden kaçtığı iddia edildi.

İstanbul Sarıyer’de sabahın erken saatlerinde bir kaza yaşandı. Lüks spor bir otomobil sürücünün hakimiyetini kaybetmesiyle taklalar atmaya başladı. Taklalar atan otomobil ancak park halinde bulunan başka bir araca çarparak durabildi. Buraya kadar her şey sıradan bir kaza gibi görünürken görgü tanıklarının ifadesi ve kaza yapan otomobilin sürücüsünün ortadan kaybolması olayın esrarengiz bir hal almasına neden oldu.

Olay İstanbul Sarıyer’de sabah saatlerinde yaşandı. Lüks spor bir otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesinin ardından taklalar atmaya başladı. Taklalar atan otomobil ancak park halindeki başka bir araca çarparak durabildi. Kazanın ardından orada bulunan bir kişi yardıma koştu. Sürücünün durumunun iyi olduğunu gören kişi kapıyı açmasıyla büyük bir şok yaşadı. Taklalar atmasının ardından ters halde duran araca yardım amaçlı koşan vatandaş, sürücünün ünlü futbolcu Burak Yılmaz olduğunu iddia etti. Görgü tanığı vatandaş, Burak Yılmaz ile konuştuğunu, durumunu ve ambulans isteyip istemediğini sordu. Burak Yılmazın ise durumunun iyi olduğunu ifade ederek ambulansa ihtiyacı olmadığını iddia etti.

Buraya kadar normal bir kaza gibi görünen olayı anlatan görgü tanığı, olaydan bir kaç dakika sonra siyah bir minibüsün olay yerine gelerek Burak Yılmaz olduğu iddia edilen sürücüüyü alıp hızla olay yerinden ayrıldığını iddia etti. Hatta görgü tanığının ifade ettiğine göre sürücüyü olay yerinden almaya gelen siyah minibüsteki kişilerin de yine ünlü futbolcular Selçuk İnan ve Olcay Adın olduğu söylentiler arasında.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı araştırmada aracın sürücüsüne ulaşamamaları ve Burak Yılmaz’ın olaydan 3 saat önce sosyal medyada Olcay Adın ve Selçuk İnan ile birlikte çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaşması ise şüpheleri artırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM