22 Mart 2019 - Cuma
Ana Sayfa / SİYASET / Erdoğan Tepki Çeken Cam Filmi Yasağına El Attı

Erdoğan Tepki Çeken Cam Filmi Yasağına El Attı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genel başkan olduğu Ak Parti milletvekilleriyle yapmış olduğu toplantıda vatandaşın yoğun tepkisini çeken cam filmi yasağıyla ilgili olarak, Yasağın yanlış olduğu ve derhal düzeltilmesi için talimat verdiği öğrenildi.

Erdoğan, Ak Partili vekillerle yapmış olduğu toplantının detayları belli olurken cam filmi ve Teog konuları üzerinden talimat verdiği öğrenildi.

CAM FİLMİ YASAĞINA ERDOĞAN SON NOKTAYI KOYDU

 

Gündemi meşgul eden ve vatandaşların yoğun tepki gösterdiği cam filmi konusunda yasağın yanlış olduğu ve mağduriyet yaratılmaması konusunda ilgili bakanlıklara Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde de mtv zammına yönelik gelen tepkiler üzerine devreye giren Cumhurbaşkanı Erdoğan cam filmi yasağı için devreye girmiş oldu.

FETÖ MESAJI: ACIRSAK ACINACAK HALE GELİRİZ

Ak Partili Milletvekillerinin Fethullahçı Terör Örgütü mağduriyetleri hakkında toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eleştirildiklerini dile getirdi. Erdoğan’ın vekillere yanıtı sert oldu; Acırsak acınacak hale geliriz.

“İSTİFA EDENLERİ DIŞLAYACAK HAREKETLERDEN KAÇINILSIN”

AK Parti’deki istifalarla ilgili olarak milletvekillerine uyarıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İstifa edenleri dışlayacak hareketlerden kaçınılsın” dedi.

“ANKARA’DAKİ AKM DE YENİLENECEK”

Ankara’daki AKM’nin de yenileceğini söyleyen Erdoğan, “Atatürk Kültür Merkezi için şu an 4 proje var” dedi.

Hakkında denizli

Denizli Portal Genel Haber Editörü

Bu habere de bakabilirisiniz

Yunanistan-FYROM isim anlaşması

Prespes anlaşmasının onaylanması hem Yunanistan hem de Eski Yugoslavya Makedonya Cumhuriyeti (FYROM) için yeni bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hatay masaj manisa masaj kayseri masaj samsun masaj balıkesir masaj maraş masaj van masaj aydın masaj denizli masaj tekirdağ masaj diyarbakır masaj