İstanbul’da Tecavüzcü Sapık Hırsız Yakalandı

İstanbul’da Tecavüzcü Sapık Hırsız Yakalandı

İstanbul’da yalnız yaşayan kadınların korkulu rüyası haline gelen tecavüzcü hırsızı yakalamak üzere özel ekip kuruldu. Özel ekibin çalışmaları sonucunda, sapık hırsız yakalandı.

kredibanka.net / Haber Merkezi

İstanbul’da yılbaşı gecesinin sabahında bir kadının emniyete giderek şikayetçi olmasıyla ortaya çıkan iğrenç olayın başka mağdurları da olduğu tespit edildi. Sapık ruhlu bir hırsız, kadınları evlerine kadar takip ederek, saatin ilerlemesini bekliyor ve gizlice kadınların evine giriyordu. Girdiği evdeki değerli eşyaları alan sapık hırsız, hırsızlık işini bitirdikten sonra girdiği evlerdeki kadınlara da tecavüz ediyordu. Sapık hırsızın son bir yıl içinde Sarıyer, Bakırköy ve Beşiktaş’ta yaşayan 4 kadına tecavüz ettiği öğrenildi.

Yılbaşı gecesi dışarıdan eve dönerken takip edildiğinin farkında olmayan kadın, yatarken mutfak camını kaparmayı unutunca olanlar oldu. Açık bulduğu camdan içeri giren hırsız, önce kadının evinde bulunan tüm değerli eşyaları beraberinde getirdiği torbaya doldurdu, ardından sessizce kadının uyumakta olduğu yatak odasına giren sapık hırsız, elindeki bıçakla kadını tehdit ederek etkisiz hale getirdikten sonra talihsiz kadına tecavüz ederek olay yerinden kaçtı. Hem evi soyulan hem de tecavüze uğrayan kadın sabah saatlerinde polise giderek durumu anlattı.

Kadının emniyete başvurmasının ardından, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri derhal sapık hırsızın yakalanması için özel bir ekip kurdu. Kurulan özel ekip, titizlikle olay yerinde bir takım incelemelerde bulundu. Görgü tanıkları araştırıldı ve çevrede bulunan güvenlik kameraları saniye saniye izlendi. Bu titiz çalışmanın ardından güvenlik kamerası görüntülerindewn sapık hırsızın kimliği tespit edildi. Kimliği tespit edilen kişinin daha önce de işlediği suçlar nedeniyle sabıkası bulunan D.E. olduğu anlaşıldı.

Sapık hırsız D.E evliydi. Ailesiyle birlikte yaşayan sapık hırsız D.U. polis taradından yapılan operasyonla eşinin yanında yakalanarak göz altına alındı. Sapık Hırsız D.U.’nun yakalandığı evde, hırsızlık ve tecavüz yaptığı evden çaldığı değerli eşyalar da ele geçirildi. Emniyete götürülen D.E. burada hem evini soyduğu hem de tecavüz ettiği kadın tarafından da teşhis edildi.

Yapılan DNA ve kamera incelemelerinde Duran E’nin 12 Ocak 2016 günü Beşiktaş’ta, 11 Temmuz 2017 Bakırköy’de ve 19 Ekim 2017 günü yine Sarıyer’de hırsızlık için girdiği evlerde 3 kadına daha tecavüz ettiği tespit edildi. Bu olayların mağduru olan kadınlar da emniyete giderek Duran E’yi teşhis etti. Şüphelinin sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM