Larissa’da kocası tarafından acımasızca saldırıya uğrayan polis memurunun durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırıldı

Larissa’da kocası tarafından acımasızca saldırıya uğrayan polis memurunun durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırıldı

Yunanistan’ın Larissa kentinde 43 yaşındaki polis memuru 52 yaşındaki kocası tarafından vahşice saldırıya uğradıktan sonra durumu ağır bir şekilde hastaneye kaldırıldı. 

Olay, Cuma günü erken saatlerde çıkan şiddetli tartışmanın ardından meydana geldi ve adam fiziksel olarak karısına saldırdı.

Bir imdat çağrısı üzerine olay yerine gelen polis devriyesi 52 yaşındaki faili tutukladı. Eşzamanlı olarak, bir EKAV ambulansı, acil tıbbi müdahale için kurbanı hastaneye kaldırdı. 

O zamandan beri tıbbi değerlendirmeler, yaralarının boyutunu ortaya çıkardı ve yüzünde ve karnında, yırtılmış bir böbrek de dahil olmak üzere acil cerrahi müdahale gerektiren ciddi travma olduğunu gösterdi.

Kamu yayın kuruluşu ERT’nin haberine göre, iki çocuk babası olan çift, sık sık çatışmalarla boğuşuyordu ve daha önce kocanın karısına yönelik taciz edici davranışlarına dair raporlar vardı.

Fail başlangıçta aile içi şiddet ve bedensel zarar vermekle suçlandı. Ancak saldırının ciddiyeti ve kurbanın hayati tehlike arz eden yaraları göz önüne alındığında, savcı şimdi cinayete teşebbüs suçlamalarını yükseltti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM