Lateks Eldiven

Lateks Eldiven

Lateks eldiven satış sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eldivenler birbirinden farklı çeşit ve seçenekler içerdiği için pek çok alanda tercih edilecek farklı türleri bulunuyor. Muayene eldiveni, özellikle klinik ya da hastanelerde kullanılan doktor ya da hemşirelerin tercih ettiği eldivenlerdir. Muayene eldivenleri tamamen hijyeni sağladığı için özellikle bu açıdan sıklıkla tercih ediliyor. Pek çok ortamda kullanıma mümkün olan muayene eldivenleri ile birlikte hijyeni tamamen sağlamak mümkündür.

Lateks eldiven, doğal plastik olarak da adlandırılan ve pek çok alanda tercih edilen eldivenlerdir. Genelde evde temizlik yaparken sıklıkla kullanılan lateks eldivenler aynı zamanda hastaya dokunurken ya da farklı ortamlarda da tercih edilebilir. İçinde yumuşak bir kauçuk olması nedeniyle herhangi bir kir ya da mikrop gibi durumları engeller. Bu yüzden de rahatlıkla kullanılabilir.

Nitril eldiven, nitril ile kaplanmış olan eldivenleri ifade ediyor. Nitril özellikle aşınmayan uzun süre kullanılabilecek ve hijyeni sağlayacak bir dokuya sahip olduğu için her zaman tercih edilebilir.

Lateks Eldiven Satış Sitesi

Vinil eldiven, PVC eldiven olarak adlandırılan eldiven türleridir. Tamamen doğal dokuda üretildikleri için her zaman hijyenik şekilde rahatlıkla kullanılabilir. Vinile eldivenleri de yine pek çok alanda hijyenik olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

İşçi eldiveni özellikle elleri tamamen risklerden korumaya yönelik olarak tasarlanmış eldivenlerdir. Herhangi bir kesim ya da kimyasal gibi işçilerin çalıştığı alanlarda bu eldivenleri rahatlıkla kullanılabilir. Tamamen koruyucu bir dokuya sahip oldukları ve boyutları da büyük olduğu için işçilerin ellerine zarar vermez. Bu yüzden de özellikle ağır işlerde ya da ellere zarar gelebilecek işlerde kullanılması tercih edilir. Muayene eldiveni adresini ziyaret ederek tüm bu eldivenlere kaliteli şekilde sahip olmanız mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM