Metro Tacizcisini 17 Yaşında Genç Kız Yakalattı

Metro Tacizcisini 17 Yaşında Genç Kız Yakalattı

İstanbul’da metroda 17 yaşında bir genç kız dedesi yaşında bir adam tarafından taciz edildi. Genç kız durumu metronun güvenlik görevlilerine bildirdi. Yakalanan adam polise teslim edildi ve genç kız kendisinden şikayetçi oldu.

İstanbul Kirazlı Metro’sunda yaşanan iğrenç olay herkesin tepkisine yol açtı. Henüz 17 yaşındaki N.İ.K., dedesi yaşındaki E.Ö tarafından elle taciz edildiğini iddia ederek güvenlik görevlilerine haber verdi. Güvenlik görevlileri tarafından olay yerine çağrılan 58 yaşındaki tacizci Cumhuriyet Başsavcılığına götürüldü. Genç kız ve babası tacizciden şikayetçi oldu.

Olay Kirazlı Metro İstasyonunda yaşandı. İddia edildiğine göre 17 yaşındaki N.İ.K. sabah saatlerinde Üçyüzlü Metro İstasyonundan metroya binerek Kirazlı’ya gitmek istiyordu. Metro Kirazlı durağına geldiğinde N.İ.K vücudunda bir el hissetti. İlk etapta acaba yanlışlıkla mı çarptı diye düşünen N.İ.K., vücudunda hissettiği elin kendisini sıktığını fark edince çığlık atarak yardım istedi. Çevredekilerin olayı çok da umursamadığını söyleyen genç kız, 58 yaşındaki tacizcinin yakasına yapıştı ve bırakmadı. Genç kız adamı zorla götürerek metronun güvenlik görevlilerine telim etti. Olay yerine güvenlik görevlileri tarafından çağrılan polislerce Cumhuriyet Başsavcılığına götürülen tacizci hakkında ” Çocuğa Cinsel İstismar” suçundan 15 yıla kadar hapis isteniyor.

Genç kızı taciz ettiği iddia edilen 58 yaşındaki E.Ö. ise kendisini savundu. Sabah saatleri olması hasabiyle metronun çok kalabalık olduğunu söyleyen E.Ö., tacizin söz konusu olmadığını söyledi. Sabah saatlerinde Kirazlı Metro istasyonunda metrodan inmek üzereyken birinin kendisini iteklediğini söyleyen E.Ö kendisini iten kıza neden beni itiyorsun diyerek kızdığını kızın ise bunun üzerine şimdi sen görürsün diyerek durduk yere çığlıklar attığını söyledi. Metronun aşırı kalabalık olduğunu söyleyen yaşlı adam “bu kişiyle her hangi bir münasebetim olmamıştır. Şahsa başka bir kişinin tacizde bulunup bulunmadığını da görmedim. Kalabalıktan ötürü başkasının tacizine uğramış ancak ben yaptım sanmış olabilir. Ben suçlamaları kabul etmiyorum.” şeklinde ifade verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM