Öğretmenlere %25 İndirimli Bilet Kampanyası

Öğretmenlere %25 İndirimli Bilet Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Hava Yolları arasında öğretmen ve aileleri için indirimli uçak bileti kampanyasında anlaşma sağlandı.

Öğretmen ve Ailelerinin 20 kasım itibariyle başlayan ve 31 mart 2018 tarihinde son bulacak olan tarihler içinde Türk Hava Yolları ile seyehat etmeleri durumunda Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan anlaşma sonucu iç hat uçuşlarını %25 indirimli bilet alma sağlanacağını personeline duyurdu.

Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları ile yapılan görüşmeler sonucu Bakanlık personeli öğretmen ve ailelerine, öğretmenler günü vesilesi ile indirimli bilet alma imkanı sağlandı duyurusu yapıldı.

Öğretmen ve ailelerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için THY ve Anadolu Jet iç hatlar seferlerinde 20 kasım 2017 – 24 mart 2018 tarihleri arasında bilet kestirmeleri gerekiyor.

Öğretmenler ve aileleri, 20 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak direkt ve aktarmalı business ve ekonomi kabin seyahatlerde (promosyon ücret seviyeleri hariç), aynı soyada sahip en az bir yolcu, en fazla dört yolcu için rezervasyon yapılması şartıyla % 25 iç hat indirimiyle seyahat edebilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM