Olcay ŞAHAN: Zirve Mücadelesine Ortak Olacağız

Olcay ŞAHAN: Zirve Mücadelesine Ortak Olacağız

Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Olcay Şahan Kart cezasından dolayı bir süre yeşil sahalardan uzak kalacağını dile getirirken takıma adına ilk devre alınan sonuçlardan üzüldüğü, yeni bir heyecanla inanarak herkesi üzen kötü gidişi değiştireceklerine inandığını belirtti.

Trabzonspor’un Antalya Belekte milli maçlar nedeniyle verilen arada gerçekleştirmiş olduğu kamp süresi içerisinde takımın hırslı ve bir okadarda neşeli isimlerinden olan Olcay Şahan açıklamalarda bulundu.

Teknik patron Rıza hocanın verdiği yarım günlük izini golf oynarayak geçeriren tecrübeli sağ kanat oyuncusu takımın ilerleyen günlerde kötü gidişe dur diyerek üst sıralara tırmanacağını söyledi.

Yıldız oyuncu Olcay Şahan, ülkemizde tüm takımların aynı ayarda olduğunu dile getirerek ligde çok şeyin değişebileceğini söyledi, “Şu an çok iddialı takımlar varmış gibi gözükse de herhangi bir Anadolu takımı da dengeyi değiştirebilecek güce sahip. Ben Trabzon’a adım attığım günden itibaren bu şehrin tüm güzelliklerini herkese anlatmaya başladım. Büyük beklentiler ile başladık bu sezona fakat bazı şeyler ters gitti. Şimdi yeni bir heyecanla herkesi üzen saha sonuçlarını değiştirerek düştüğümüz yerden kalkacağız” dedi.

Ligde oynayacakları Osmanlıspor maçıyla sezone yeni bir başlangıç yaparak zirve mücadelesine ortak olacaklarını dile getiren Olcay, altyapıdan A takıma yükselen oyuncuların belirli ihtiyaçlarını karşıladığının haberlere düşmesi sorulduğunda konuyala alakalı şöyle konuştu; “Aslında bu konunun duyulmasını istemiyordum. Ama şunu şöyleyebilirim, A takıma yükselen her genç oyuncunun oldukça kaliteli. Önlerinde de Abdülkadir ve Yusuf gibi gerçekten çok iyi iki örnek var. Ben onlara elimden geldiğince yardımcı olacağım ki, onlar da bundan sonra A takıma yükselen oyunculara yardımcı olsunlar.”

Yıldız oyuncu Olcay Şahan, Antalya Belek’te milli takım nedeniyle verilen arada gerçekleşen kampın tüm takım için verimli geçtiğini vurgulayarak,”Hem çalıştık hem eğlendik. Osmanlıspor maçı ile yeni bir başlangıç yapacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM