Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’den Kovuldu

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’den Kovuldu

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol izleyenleri dün akşam yayınlanan programda büyük bir değişiklik fark edince şok oldular. Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’den kovuldu.

Her konuda fikri olan adam Rasim Ozan Kütahyalı, hükumete yakınlığıyla bilinen Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programından kovuldu. Bir siyasetçi, bir spor yorumcusu, bir gazeteci, bir yazar her türlü önlüğü giyen, Fetullahçı mı, milliyetçi mi, hükumet yanlısı mı olduğu bir türlü anlaşılamayan, Rasim Ozan Kütahyalı, namı diğer ROK, hükumete yakınlığıyla bilinen Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında görülmeyince izleyiciler merakla nerede olduğunu sorguladı. Sürekli bir sansasyona imza atan ROK, sonunda kovuldu ve koltuğunu efendiliği ile bilinen, futbol ile ilgilenen herkes tarafından sevilen, Galatasaray’ın eski kaptanı Ergün Penbe’ye bıraktı.

Her söylediği olay olan Rasim Ozan Kütahyalı, son olarak yine Beyaz Futbol programında söylediği sözlerle toplum tarafından çok fazla tepki görmüştü. Özellikle Boşnakların fazlasıyla tepki gösterdiği ” kusturmalı boşnak saksosu” lafları sonu oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM