Sevgilisiyle Bir Olup Yatakta Kocasını Öldürdüler

Sevgilisiyle Bir Olup Yatakta Kocasını Öldürdüler

Kocaeli’de yaşanan olay duyanları şoke etti. İki çocuk annesi bir kadın kocasının uyuduğu sırada gizlice eve aldığı sevgilisiyle birlikte kocasını öldürerek gömdü.

Olay Kocaeli’de yaşandı. yaklaşık bir büçük ay önce Bekirpaşa Polis Merkezinegelen bir kayıp ihbarında bir kadın oğlundan haber alamadığı gerekçesiyle kayıp başvusunda bulundu. Başvuru üzerine polis ekipleri kayıp olan Hüsnü Güntaç’ın yakınlarının ifadelerine başvurdu. Kayıp olan Hüznü Güntaç’ın bir yakını olayla alakalı Güntaç’ın eşinden şüphelendiklerini, Eş S.G.’nin kendilerine sürekli çelişkili ifadeler verdiğini söyledi.

Bunun üzerine olayın basit bir kayıp vakasından çok cinayet olabileceğinden şüphelenen polis, dosyayı Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu dedektiflerine devretti. Dedektiflerin soruşturmayı derinleştirip, MOBESE ve Plaka Tanımlama Sistemlerinde yapmış oldukları araştırmalar sonucu, Hüsnü Güntaç adına kayıtlı olan bir otomobilin gece saatlerinde bir başkası tarafından kullanıldığı ve otomobilde bulunan ikinci kişinin ise, şüpheli eş S.G. olduğu tespit edildi. Görüntüler üzerine doğru iz üzerinde olduğunu düşünen polisler, yapılan soruşturma sonucunda eş S.G’nin, Fahrettin Ö. isimli bir şahısla yasak aşk yaşadığığı bilgisine ulaştı. Araştırmalar sonucu olay gecesi Hüsnü Güntaç adına kayıtlı olan otomobili kullanan kişininde, yasak aşkın taraflarından olan Fahrettin Ö. olduğu tespit edildi.

Polis ekipleri tüm bu bilgiler ışığında, eş S.Ö. ve yasak aşk yaşadığı Fahrettin Ö.’nün izini sürmeye başladı. İki sevgilinin olayın ardından Kütahya’ya kaçarak burada birlikte bir ev kiraladıklarını ve burada saklandıklarını tespit eden polisler, katil zanlısı olduklarından şüphelendikleri ikiliyi yakaladı. İki sevgilinin evinde yapılan araştırmalar neticesinde bir valiz içerisine gizlenmiş bir tabanca bulundu. Tabancanın Hüsnü Güntaç cinayetinde kullanıldığı sanılıyor.

Yakalanan sevgililer polis tarafından yapılan sorguda suçlarını itiraf etti. Sorguda konuşan katil zanlısı Fahrettin Ö., S.G. ile bir yasak aşk yaşadıklarını kabul ederken, S.Ö.’nün kocası tarafından sürekli dayak yediğini söylediğini iletti. Bunun üzerine beraber bir yaptıkları planla S.Ö.’nün kocası Hüsnü Güntaç’ı öldürdüklerini söyledi. Olayı ise “S.Ö. bana sürekli kocasından dayak yediğini anlatırdı. Beraber bir plan yaptık. Gece herkesin uykuda olduğu bir saatte gizlice içeri girdim. Yatakta uyumakta olan S.Ö.’nün kocası Hüsnü Güntaç’ın başına bir el ateş ederek onu öldürdüm. Ardından cesedi bir battaniyeye sararak, Yalova’nın Altınova ilçesine giderek, Karadere Köyü yakınlarında bir araziye gömdük.” şeklinde anlattı. Katil zanlısı Fahrettin Ö.’nün ifadesi üzerine, ifadede bahsi geçen yerde keşif yapan polis, zanlının gösterdiği yeri kazarak Hüsnü Güntaç’ın cansız bedenine ulaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM