U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası’nda Senegal’e 2-0 yenildi – Denizli Portal

U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası’nda Senegal’e 2-0 yenildi

U17 Milli Takımı, UEFA ASSIST Turnuvası’nda Senegal’e 2-0 yenildi

U17 Milli Takımımız, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen UEFA ASSIST U17 Uluslararası Turnuvası’nın ikinci maçında Senegal’e 2-0 mağlup oldu. Senegal’in gollerini 28 ve 32.dakikalarda Souleymane Faye kaydetti. U17 Milli Takımımız, turnuvanın son maçında 26 Eylül 2019 Perşembe günü Guatemala ile karşılaşacak. Ayrıca, karşılaşmayı Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü’nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas ve Genç Milli Takım antrenörleri de tribünden takip etti.

Stat: TFF Riva Tesisleri

Hakemler: Fevzi Erdem Akbaş, Ali Can Uz, Batuhan Bıyıklı, Arda Terzi

Türkiye: Atalay Gökçe, Yusuf Erdem Gümüş (Dk.90 Doğukan Ünal), Serdar Saatçı, Özgür Deryol, Şener Kaya (Dk.45 Emirhan Delibaş), Ali Alperen Çelik (Dk.80 Kaan Öztürk), Alaattin Mumci (Dk.45 Taha Aydınlı), Anıl Batın Aydın (Dk.45 Fatih Kanber), Hüseyin Biber (Dk.61 Sarper Çağlar), Ömer Turan Görgüç (Dk.61 Efe Mustafa Çetin), Kazımcan Karataş (Dk.80 Abdullah Tazgel)

Senegal: Ousmane Ba, Thibaut Aubertin), Cheikh Mbaye Diouf, Amete Faye, Aliou Badara (Dk.77 Ibrahıma Seck), Boubacar Diallo (Dk.77 Ibrahıma Cissoko), Souleymane Faye (Dk.88 Pape Moussa), Birame Diaw, Issaga Kane, Ngor Faye, Insa Boye

U17 Milli Takımı’nın UEFA Assist Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Atalay Gökçe (Gençlerbirliği), Kağan Moradaoğlu (Trabzonspor A.Ş.)

Defans: Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Ata Öztürk (Galatasaray A.Ş.), Anıl Batın Aydın (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Tazgel (Bursaspor), Serdar Saatçı (Beşiktaş A.Ş), Özgür Deryol (Altınordu A.Ş.), Fatih Kanber (Fenerbahçe A.Ş.)

Orta Saha: Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ali Alperen Çelik (Trabzonspor A.Ş.), Efe Mustafa Çetin (Altınordu A.Ş.), Sarper Çağlar (Altınordu A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.), Emirhan Delibaş (Beşiktaş A.Ş.), Kazımcan Karataş (Altay), Hüseyin Biber (Konyaspor), Şener Kaya (Konyaspor)

Forvet: Alaattin Mumci (Trabzonspor A.Ş.), Doğukan Ünal (Eskişehirspor), Taha Aydınlı (Galatasaray A.Ş.)

UEFA ASSIST U17 Uluslararası Turnuvası Maç Programı:

Tarih-Saat1. TakımSkor2. TakımStat / Yer
22.09.2019 – 11:30NİJERYA2-0TÜRKİYETFF RİVA TESİSLERİ
22.09.2019 – 12:00ANGOLA0-0İSKOÇYATFF RİVA TESİSLERİ
22.09.2019 – 16:00SENEGAL3-0GUATEMALATFF RİVA TESİSLERİ
22.09.2019 – 16:30KAMERUN1-3PARAGUAYTFF RİVA TESİSLERİ
24.09-2019 – 11:30İSKOÇYA2-0KAMERUNTFF RİVA TESİSLERİ
24.09-2019 – 12:00GUATEMALA1-5NİJERYATFF RİVA TESİSLERİ
24.09-2019 – 16:00TÜRKİYE0-2SENEGALTFF RİVA TESİSLERİ
24.09-2019 – 16:30PARAGUAY3-1ANGOLATFF RİVA TESİSLERİ
26.09.2019 – 11:30İSKOÇYAPARAGUAYTFF RİVA TESİSLERİ
26.09.2019 – 12:00TÜRKİYEGUATEMALATFF RİVA TESİSLERİ
26.09.2019 – 16:00SENEGALNİJERYATFF RİVA TESİSLERİ
26.09.2019 – 16:30ANGOLAKAMERUNTFF RİVA TESİSLERİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM