Windows 10 Pro Satın Al 

Windows 10 Pro Satın Al 

 

Windows, teknolojinin dev firmalarından Microsoft’un ürettiği dünya genelinde kullanılan bir işletim sistemidir. Bilgisayarların üretildiği ilk yıllarda, bilgisayarlar  siyah sayfa üzerine komutlar yazılarak işletim sistemleri yönlendiriliyordu. Zamanda içerisinde gelişen yazılım ve grafik teknolojileri ile görsel işletim sistemi olan Windows ortaya çıktı. İlk sürüm 20 Kasım 1985 tarihinde piyasada satışa sunuldu.

Daha sonra Windows 90, Windows 95, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 sürümleri geliştirildi ve satışa sunuldu. 24 Haziran 2021’de uluslararası bir konferans düzenleyen Microsoft, Windows 10 sürümünü piyasaya çıkardı.  Windows 10 piyasadaki en güncel versiyondur. Windows 10 satın al başlığı ile satışları sürüyor.

Windows 10 Neden Tercih Ediliyor?

Windows 10, 29 Temmuz 2015’de piyasa sürülen en güncel versiyondur. Gelişmiş özellikleri, kullanışlı ve etkileşimli ara yüzü, güvenli alt yapısı ile kullanıcılarına göz kırpıyor. Önceki sürümlerde yaşanan uyum ve güvenlik sorunları bu versiyonda çözülmüş. Windows 10 lisans satın al prensibi ile etkinleştirme sorunu yaşamazsınız.

Windows 10 teknolojinin kişiselleştiği bir ara yüz sunuyor. Kişisel bilgisayarlarda kullanılabildiği gibi tablet ve telefonlarda da kullanılabiliyor. Bu versiyon ile Office kullanımı daha kolay ve dokunmatik hale geldi. Teknik ön izleme uygulaması ile donanımsal ve yazılımsal sorunları hızlı bir şekilde bildiriyor. Donanım sistemi yormuyor. 32 bit ve 64 bit bilgisayar için kullanılabilir.

Windows 10’da Daha Fazlası Var

Windows 10’un faydaları saymakla bitmez. Gelişmiş görev yöneticisi ile anlık performansları görebilir ve birçok bilgiye anlık olarak ulaşabilirsiniz. Versiyonun kendi içerisinde sürümleri vardır. En iyi sürümlerden biri olan Windows 10 Pro’ dur. Microsoft,  Windows 10 pro satın al bilgisayarınla güvende kal sloganıyla satış ve tanıtımına devam ediyor.

Ekran görüntüsü alma ve Paint 3D özelliği ile de grafik çalışmalarında kullanıcılara fayda sağlıyor. Odaklanma yardımı kullanıcıların en çok sevdiği özelliklerden biridir. Xbox Game Bar uygulaması ile oyun içerisinde video kaydı ve ekran görüntüsü alınabiliyor. Karanlık tema ve gece ışığı uygulaması ile gece bilgisayar başında vakit geçiren kullanıcıların  göz sağlığını da korumuş oluyor.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM