Burs Duyuruları

Burs Duyuruları

Ulusal ve uluslararası alanda öğrenciler için açılmış olan burs fırsatları, AB ve ABD eğitim projeleri kapsamında yenilenen burs duyuruları ve başvuru işlemleri için güncel bilgiler aktarılmaktadır. Süreç, evreler ve resmi belgeler kapsamında, üniversite imkanları da katılımcılara sunulmaktadır. Gençlik projeleri, eğitim alanları ve staj başvuru işlemlerinin yanı sıra burs duyuları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

2020 Burs Duyuruları

2020 uluslararası alanda bursu duyuruları katılımcıların kolay bir şekilde erişim sağlayabilecekleri platform üzerinden verilmektedir. Başvuruların tarihleri, şartları ve kapsamı hakkında detaylı bilgi sunulan bu alanda, her öğrencinin istediği burs seçenekleri global alandaki şartlara göre yayınlanarak sunulmaktadır. En güncel burs başvuru tarihlerini öğrenebilir, başvuru alanına doğrudan bağlanabilirsiniz.

2020 Gönüllü Başvurusu 

Yurtdışı deneyimi için gönüllüler aranıyor! Eğitim, staj ve burs başvurusu alanında ihtiyaç duyulan bütün şartların neler olduğunu öğrenerek hareket etmek her zaman daha faydalı olmaktadır. Öğrencilerin yönlendirilmesi, katılımcıların bilgilendirilmesi için burs ve gönüllülük kapsamındaki gerekli bilgiler tek bir platform üzerinden paylaşılarak, sürecin takibi ve evreleri üzerinden detaylı bilgi aktarımı yapılacaktır.

Türkiye Eğitim Bursu Başvuruları 

Darüşafaka ve Yükseklisans alanında burs duyuruları ve başvuruların tarihi, takibi ve evreleri için Youth Projects Group üzerinden bütün bilgilere ulaşılabilmektedir. Tek platform üzerinde yurtdışı ve yurtiçi eğitimler, burslar ve staj başvuru işlemleri için gerekli olan şartlar ve detaylar duyular kısmından sağlanarak katılımcılara kısa yoldan verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM