Glee aktörü Mark Salling 35 yaşında öldü

Glee aktörü Mark Salling 35 yaşında öldü

Müzikli komedide “Glee” de kötü çocuk olan Noah “Puck” Puckerman’ı oynayan Mark Salling, çocuk p*rnografisine sahip olmaktan suçlu bulunarak birkaç hafta sonra 30 Ocak’ta öldü. 35 yaşındaydı.

Yetkililer, bilgisayarında yapılan arama sonucunda 50.000’den fazla çocuk p*rnografi görüntüsü bulunduğunu söyleyen Salling, Aralık ayında suçlu olduğunu belirtti. O, 7 Mart’ta cezalandırılması planlanıyor ve savcılar dört ila yedi yıl boyunca onu hapishaneye göndermek için bir hakimden yardım istemişti.

Salling’in Los Angeles’ın Tujunga mahallesinde bir nehir yatağı bölgesinde asılı olduğu bulundu ve kamuya açık konuşma yetkisi bulunmayan bir kolluk görevlisi söyledi. Yetkili, aktörün ölümünün bir intihar olarak araştırıldığını söyledi.

Aktör avukatı Michael J. Proctor, “Bu sabahın erken saatlerinde Mark Salling’in öldüğünü doğrulayabilirim” dedi.

Karanlık yakışıklı aktör, bir lise glee kulübü öğrencileri ve aileleri ve arkadaşları çemberleri hakkında popüler Fox TV dizisi “Glee” de oynadığı rol dışında önce bir avuç projede göründü. 2009-15 yılları arasında yayınlandı.

Daha önce yayınlanan “Chuck Norris” serisi “Walker, Texas Ranger” da 1996’da oynanan “Children of the Corn IV: The Gathering” adlı bir filmde rol aldı ve 2014’te yayınlanan “Rocky Road” filminde rol aldı.

Bir şarkıcı-söz yazarı ve aktör olarak 2008’de “Smoke Signals” ve 2010’da “Pipe Dreams” olmak üzere iki albüm çıkardı.

“Pipe Dreams” in ardından, Salling Associated Press’e verdiği demeçte, aktör olmadan çok önce bir şarkıcı-şarkı yazarı olarak çalışıyordu.

Salling’in “Glee” üzerindeki karakteri, glee kulübe katılan okul futbol takımının bir üyesiydi. Karakterinin arkadaşlarından biri, Cory Monteith tarafından oynanan başka bir jock-turned-şarkıcısı Finn Hudson’du.

Bir koroner bulgusuna göre, Monteith, 2013 yılında alkol ve eroinin toksik karışımından öldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM