Ahlaksız Amca Yeğenin Yargılanmasına Başlandı

Ahlaksız Amca Yeğenin Yargılanmasına Başlandı

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran ve tüm Türkiye halkı tarafından kınanan yasak aşkta dava süreci başladı.

Geçtiğimiz yazın en çok konuşulan olaylarından biri olan ve amca, yeğen arasında yaşanan iğrenç yasak aşk olarak gündeme gelen Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’nın yargılanacakları dava başladı. İkili kimsenin şikayeti olmamasına rağmen açılan kamu davasında “hayasızca davranmak” suçundan yargılanıyorlar.

Bodrum’da görülecek olan davaya, mahkemenin tarafları olan Murat Boşoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı iştirak etmediler. Kendilerini davada avukatları temsil etti. Aldatılan eş Selçuk Kabadayı ise mahkemeye tanık sıfatıyla katıldı. Davanın ilk duruşmasında olayın yaşandığı yerde keşif yapılmasına ve davanın 4 ay ertelenmesine karar verildi.

Eşinin öz amcasıyla ilişkisini öğrenerek büyük şok yaşayan eş Selçuk Kabadayı, duruşmanın ardından basın mensuplarının uzattıkları mikrofonlara, davanın devam edeceğini söyledi. Mahkemenin sonucunda ise nasıl bir karar çıkacağını ise hep beraber göreceğiz diye ekledi. Ayrıca Aldatılan eş Selçuk Kabadayı, İstanbul’da süregelen bir davanın daha olduğunu, bu davanın tarafları ise eşi burcu hanım ve kendisi olduğunu, bu davada kendisini aldatan eşinden boşanmak istediğini açıkladı. Selçuk beyin avukatı ise Bodrumda görülen davada müvekkilinin tanık sıfatıyla bulunduğunu söyledi.

Selçuk beyin avukatı, davaya kendi istekleriyle katıldıklarını söyledi. Kendileri katılmasa dahi yapılan davranışın toplum ahlakına aykırı bir davranış olduğundan kamu davasının açılacağını söyleyen avukat Burcu Atsal, “toplum ahlakına aykırı bir davranış biz katılmasak da kamu davası zaten açıldı mahkeme heyeti katılmanıza gerek yok dese de biz katılmak istedik.” dedi. Bodrumda görülen davada, sunucu ve oyuncu Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında hayasızca davranmak suçundan bir yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM