Oto Paspasları Paspasmatik’te

Oto Paspasları Paspasmatik’te

Türkiye’de bir ilk olan Paspasmatik, rengarenk, değiştirilebilir tasarımların yer aldığı iki adet oto paspası ürettiği satış otomatlarında 1₺ madeni para karşılığında sürücülerin kullanımına sunuyor!

Araba meraklısı mısın yoksa bir İstanbul tutkunu mu? Yoksa arkadaşlarının ağzını sulandıracak bir şakacı mı? Birbirinden farklı,sevimli paspas temalarıyla şimdi Paspasmatik’le!

Paspasmatik, Türkiye’ye özel olarak ürettiği oto paspasların tasarımlarını seçebilmenin avantajı yanı sıra çok sayıda renk seçeneği bulunması sürücülere özel geliştirilmiş oto paspasları herkesin satın alabileceği fiyata yani 1₺’ye sunuyor.

Paspasmatik

Oto paspas veren otomatik satış makinelerinin patent hakları alındıktan sonra üretimine başlayan Paspasmatik, Türkiye genelinde tekli yada adetli satış otomatı veya ürün satmıyor, ürettiği satış otomatları ve oto paspasların satışını sadece yetkili kıldığı il yada bölge bayilerine yapıyor. Paspasmatik il yada bölge bayileri bayilik tahsis alanı içerisinde bulunan akaryakıt istasyonlarına, benzinliklere, oto yıkama alanları yada self-servis araç yıkama noktalarına kar ortaklığı veya toptan satışı suretiyle konuşlandırıyor.

Sizde şehrinize paspasmatik hizmetini getirmek isterseniz önce Paspasmatik çağrı merkezini 444 38 69 numarasından aramanız eğer şehrinizin paspasmatik bayiliği hala yok ise detay hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Paspasmatik “Bayilik verilen şehir yada bölgeye ikinci bayiliğin verilmemesi “ yani bölge korumasının var olması bayiliğinin avantajları içinde yer alıyor.

Paspasmatik 444 3 869 – www.paspasmatik.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM