Çukur 11. Bölüm Yılbaşında Yayınlanacak mı?

Çukur 11. Bölüm Yılbaşında Yayınlanacak mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çukur 1 ocak 2018 pazartesi günü 11. bölümü yayınlanacak mı? Sorusu üzerine hazırlamış olduğumuz haberde kanallar arasında yapılan anlaşma nedeniyle kanallar tüm dizilerin yeni bölümünü yılbaşı sebebiyle 1 hafta ara verecek yani yayınlanmayacak. Dizilerin yeni bölümleri yerine farklı programlar yer alacak.

Show Tv Çukur yeni bölüm, Star Tv Söz yeni bölüm, Atv Kırgın Çiçekler yeni bölüm ve Kanal D televizyonunun Siyah Beyaz Aşk isimli dizisinin yeni bölümleri yılbaşı dolayısıyla yayınlanmayacak. Çukur dizisi için show tv kanalı yeni bölüm yerine özel bir bölüm yayınlanması beklenmektedir.

Yılbaşı tatili tüm setlerde oyunculara 1 haftalık izin verilmesi yeni bir durum değildir. Yıllardır her yıl başı haftası dizilere 1 hafta ara verilmektedir.

Çukur 10. Bölümde Neler Yaşanmıştı

Çukur’un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM