General Mobile Akıllı Telefonlarda İndirime Gitti

General Mobile Akıllı Telefonlarda İndirime Gitti

Tüketicilere ucuza akıllı telefon deneyimi sunma parolasıyla yola çıkan General Mobile müthiş bir indirimle depoları boşaltıyor.

kredibanka.net / Haber Merkezi

Türk sermayesi olan Amerika’da kurulmuş olsa da bir Türk markası olan General Mobile, rakiplerinin astronomik fiyatlarına inat, tüketicilere kaliteli akıllı telefon deneyimini ucuza sunma amacıyla yola çıktı. Özellikle Discovery modeliyle büyük çıkış yakalayan General Mobile, zaten fiyat performans açısından değerlendirildiğinde listenin üst sıralarında yer alıyordu. Dolar’ın yükselmesi diğer tüm markaların da fiyatlarda artışa gitmesine neden olurken General Mobile çok ciddi bir kampanya yaparak büyük ilgi topladı.

Bu günden itibaren 12 gün geçerli olacak kampanya ile General Mobile şuan satışta olan tüm telefonları için net 300 lira indirim yaptı. Böylelikle, GM 5 899 TL’den 599 TL’ye, GM 6 1099 TL’den 799 TL’ye, GM 5 Plus ise 1199 TL’den 899 TL’ye düşen fiyatlarla çok büyük ilgi çekti.

Bu fiyatları duyan bir çok kişi bir General Mobile sahibi olmak için mağazaların yolunu tuttu. Android işletim sisteminin kullanan General Mobile modelleri kullanıcılarına ciddi manada sağlamlık ve performans sunuyor. Ayrıca General Mobile, Android One kullandığından kullanıcılar bir çok markadan önce tüm Android güncellemelerini de almış oluyor. Şu an geçerli olan kampanyadan yararlanarak sahip olacağınız General Mobile modellerinin üzerinde de son sürüm Android işletim sistemi geliyor.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, tüm teknoloji mağazalarından bir General Mobile sahibi olabilecekleri gibi, General Mobile resmi internet sitesi aracılığı ile bu büyük fırsattan yararlanabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM