İstanbul Ankara ve İzmir Yılbaşı Kutlamaları Canlı Yayın

İstanbul Ankara ve İzmir Yılbaşı Kutlamaları Canlı Yayın

2017 yılının bitimine saatler kala İstanbul, Ankara ve İzmir Büyük Şehirlerimizde vatandaşlarımızın 2018 Yılbaşı kutlamalarını sizlere canlı yayın ile aktaracağız.

İzmirliler Cumhuriyet meydanında toplaranak Büyükşehir Belediyesinin organize etmiş olduğu Mirkelam ve Kargo konseri ile 2018 yılına eğlenerek giriyor.

Ankara Kızılay meydanında toplanan kalabalık 2018 yılına girmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Ankara yılbaşı mekanları, 2018 yılbaşı programlarını katılmak için planınızı mümkün olduğunca erken yapın ki herhangi bir mekana gittiğinizde kalabalık nedeniyle geri dönmek zorunda kalmayın. Rezervasyon yaptırırsanız yılbaşı günü mekan arama problemi yaşamazsınız.

İstanbul Taksim ve İstiklal caddelerinde 2018 yılbaşı kutlamaları canlı yayın

İstanbul’da 2018’den önce son gece: İstiklal’e akın var Taksim’de yılbaşı kutlamalarının yapılmamasına rağmen çok sayıda vatandaş önce Taksim’e ardından İstiklal caddesine akın etti.

Türkiye 2018’e girmeye hazırlanırken yeni yıl kutlamalarının yapıldığı merkezlerin başında gelen İstiklal Caddesi’ndeki eğlence mekanları tıklım tıklım doldu. Yeni yıla saatler kala İstanbul’da onbinlerce kişi İstiklal Caddesi’ne akın etti. Yılbaşı kutlamaları nedeniyle yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı İstiklal Caddesi’ne gelen vatandaşlar adeta insan seli oluşturdu.

Vatandaşlar caddede yürümekte zorluk çekti Öte yandan yeni yıla saatler kala İstanbul’un kalbi sayılan Taksim ve çevresinde, güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarıldı. Birçok noktaya yerleştirilen yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde bölge, mobil tır içerisinden polis ekiplerince dakika dakika incelendi. Taksim bölgesindeki 34 Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) noktasında 136 yüksek çözünürlüklü kamera ile her an izlemeler gerçekleştiriliyor. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri şüpheli gördükleri şahıslar için sahadaki ekipleri uyararak olumsuz bir duruma karşı önlemler alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM