Kolu Makineye Sıkışan İşçinin Durumu Ağır

Kolu Makineye Sıkışan İşçinin Durumu Ağır

Adıyaman’da,tekstil fabrikasında kolunu makinaya kaptıran fabrika işçisini 112 acil sağlık ekipleri işçisinin kolunu hastaneye ulaştırmanın telaşına düştü.

Edinilen bilgiye bakılırsa, karapınar mahallesi organize endüstri bölgesinde bulunan bir fabrikada çalışan mehmet yeksek, bir anlık dalgınlıkla kolunu fabrikada bulunan bir makineye kaptırdı. Makineye kaptırılan işçinin yardımına ilk olarak çalışma arkadaşları koştu. Kolu omzundan kopan mehmet yeksek, vaka yerine gelen 112 acil esenlik ekiplerince yapılan ilk müdahalenin peşinden ambulansla adıyaman tahsil ve inceleme hastanesine kaldırıldı. Yaralı işçi mehmet yeksek, hastanede tedavi altına alınırken makineye kaptırılan kol, makineden çıkarılarak 112 acele sıhhat ekiplerine teslim edildi.

112 acil sağlık ekipleri kolu hastaneye ulaştırma telaşına düştü.

Makineden mehmet yeksek’e, ait olan kolu teslim alan 112 acil esenlik ekipleri kolu hastaneye ulaştırmak için kısa müddette harekete geçti. Hızlı bir şekilde hastaneye gelen 112 acil sıhhat ekipleri, kolu ismiyaman eğitim ve inceleme hastanesinde bulunan uzman doktorlara teslim etti. Kolun hastaneye gelmesiyle beraber yaralı işçi mehmet yeksek, ameliyata alındı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM