Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar 2018

Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar 2018

Sigortası olmayan yada gelir belgesi sunamayan kişilerin bankalardan kredi talepleri geçtiğimiz yıllara göre artık daha kolay sağlanmaktadır. Sigortası olmayanlara kredi veren 2018 yılında tüketicinin ihtiyacını karşılayan bankaların şartlarını kredibanka.net ekibi olarak araştırdık.

Günümüz koşullarınca zorluk derecesi yüksek olan kredi kullanımları eski yıllarda bilinçsizce çekilen kredileri temeli olmaktadır. Bu nedenle kredi çekerken artık eskisi gibi rahatlık mertebesi maalesef bulunmuyor. Kredi notu adı altında oluşturulan sistem üzerinden bankalar tüketicilerin kredi notu değerlerine bakarak kendilerine finansal hizmetler sunuyor.

Sigortası Olmayanlara Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Bankaların bir kısmı sigortasız kredi verebiliyor. Fakat işin içine hukuksal problemler dahil olduğundan ötürü kişilerin öncelikle sigorta primlerinin ödenip ödenmediği konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Öte yandan bu duruma ek olarak hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere kredi notu da sorgulama işlemlerinin de yapılmasıyla birlikte tüketiciye kredi desteği sunuluyor. Tabi bunun yanı sıra bankaların bir kısmı sigorta durumunu kesinlikle şart koşuyor. Fakat unutulmamalıdır ki, bankalar her ne kadar benzer işlemler sunsa da rekabet uğruna bir takım olanakları tüketicilere sunarak müşteri sayısını yükseltmeyi de iyi biliyor.

İpotek Karşılığı Sigortası Olmayanlara Kredi

Eğer sigortanız yok ise elinizde bulunan ve size ait olan mal varlığınız üzerinden kredi çekebilirsiniz. Kira gelirlerini beyan edebileceğiniz bir daireniz üzerinden kredi çekebilirsiniz. Öte yandan taşıt veya ziynet eşyalarınızı da teminat olarak gösterip kredi çekebilme olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde faydalanacağınız ihtiyaç kredileri olanakları da diğer kredi türleri gibi aynı özelliğe sahip faiz oranları ve vade seçeneklerini kapsamaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren hemen hemen birçok banka bu sistem üzerinden kredi desteğini sağlıyor.

Sigortası Olmayanlara Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Yapı Kredi Bankası
Garanti Bankası
TEB
Ziraat Bankası
QNB Finansbank
ING Bank
Denizbank
Yapı Kredi Bankası
İş Bankası
Vakıfbank
Halkbank

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM