Yılbaşı Büyük İkramiye Saat Kaçta Belli Olacak

Yılbaşı Büyük İkramiye Saat Kaçta Belli Olacak

kredibanka.net / Haber Merkezi 

Milli Piyango’nun yıl başı büyük ikramiyesi herkesin iştahını kabartacak kadar büyük. Tam 61 Milyon lira bu gece sahibini bulacak. Peki büyük ikramiye kazanan talihliler saat kaçta belli olacak.

Milli Piyango her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşı da büyük ikramiyesiyle milyonlara umut dağıttı. Milyonlarca kişi zengin olma hayaliyle bilet aldı. Milli Piyango bu senen tüm ikramiyelerle birlikte toplamda 349 milyon 243 bin lira ikramiye dağıtacak. Büyük ikramiye ise tam 61 milyon lira. Bundan önceki yıllara bakıldığında genellikle büyük ikramiye’nin çeyrek bilete isabet ettiği görülüyor. Bu sene de durum böyle olursa, 4 kişi tam 15 milyon 250 bin liralık ödülün sahibi olacak. Yarım bilete çıkması durumunda ise 2 kişi 30 milyon 500 bin liralık servet değerinde ödül kazanacak.

Tüm bu hayaller, hesaplar, umutlar bu gece son bulacak, talihliler kazandıkları ikramiyenin tadını çıkarırken, milyonlarca kişinin umutları ise bir sonraki yıla kalacak. Peki çekiliş saat kaçta? Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi saat kaçta yapılacak? Sonuçlar saat kaçta açıklanacak ?

Yılbaşında zengin olma umuduyla bilet alan milyonlarca kişinin aklında hep aynı soru. Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Sonuçları saat kaçta açıklanacak? Milli piyango idaresi tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş saat 18:00’da başlayacak. Milli Piyango idaresi tarafından yapılacak olan çekiliş canlı olarak da yayınlanacak. Milli Piyango Yılbaşı Özel büyük ikramiye çekilişi ise saat 23:00’da yapılacak. Milli piyango idaresinin internet sitesinden sorgulamalar ise 24:00’dan itibaren yapılabilecek.

Yılbaşı özel çekilişine dair haberler de gelmeye devam ediyor. Bazı kalpazanların sahte para ile yüklü miktarda bilet satın aldığı gelen haberler arasında. İzmir’de bir çok bayiden sahte para ile bilet alındığı öğrenildi. Yetmiş bayi bu koda polise başvurdu. Bayilerde yılbaşı yoğunluğundan yararlanan kalpazanlar, sahte para ile bilet satın aldı. polis olayı araştırıyor.

Ayrıca büyük ikramiyenin 61 milyon lira olması Trabzon’a olan ilginin de artmasına neden oldu. Genelde ünlü bazı bayilerin uğuruna inanlar buralardan bilet almak adına yarışa girerdi. Bu sene ise Trabzon’un plaka numarası olan 61’in uğuruna inanalar Türkiye’nin dört bir yanından Trabzon bileti almak için yarışa girdi. 61 Milyon lira ödülün 61 plaka kodlu Trabzon’a isabet edeceğini düşünen vatandaşlar, Trabzon biletlerinin kısa sürede tükenmesine neden oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM