Esenlik Süper Market 3 Jipi Sahiplerine Teslim Etti

Esenlik Süper Market 3 Jipi Sahiplerine Teslim Etti

Malatya’da esenlik süper marketlerde 44 tl’lik alışveriş ile kampanyaya katılan 3 şahıs son model jip kazandı.

Esenlik süper marketler tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen armağan kampanyasının çekilişi 16 aralık’ta gerçekleştirildi. Noter huzurunda meydana gelen çekilişle 3 tane son model jipi kazanan şanslı müşteriler hakan akgül, ali kızılkaya ve okan adaş oldu. 444 hediyenin verildiği kampanyada otomobil kazanan şanslı müşteriler bugün düzenlenen merasim ile vasıtalarını teslim aldılar.

Burada konuşan ESENLİK genel müdürü hulusi boyraz, Esenlik’in geçmişten yana mevcut bu kampanyasının toplumda ciddi bir karşılığının olduğunu belirterek, “esenlik’e bir itimat var. çünkü esenlik alırken de kazandıran bir şirket. Kampanyamıza katılım oldukca yoğun oldu. Son model jipleri kazanan şanslı müşterilerimize kazasız belasız yolculuklar diliyoruz” dedi.

Esenlik’in malatya’nın en büyük değerlerinden biri bulunduğunu ifade eden boyraz, “kazanılmış olduğunu malatya’ya harcanan, ürettiği her şeyi malatya’da olan ve istihdamının da tamamının malatya’dan olduğu esenlik artık bölgenin güvenli bir kurumu niteliğinde” diye konuştu. Konuşmaların ardından talihliler araçlarının anahtarlarını genel müdür hulusi boyraz’ın elinden aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
esenlik market malatya

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM